Lastetöö

Puhja koguduses on ligi kümme aastat lastetööd teinud Imbi Tanilsoo. Imbi töötab Puhja koolis õpetajana ja koolis tegutseb piibliring algklassiõpilastele.
Konguta koolis korraldab piibliringi õpetaja Kristiina Lõhmus.
Puhja koguduse lastetööd toetab annetuste ja eestpalvetega Soome misjoniselts Külvaja. Paljud Puhja lapsed on aastate jooksul saanud Soomest ristivanemad, kes nende eest palvetavad ja suviti külastavad.
Külvaja tegevus on laienenud mujalegi Valga praostkonda ja nende juht Päiviö Turtiainen pälvinud pühendunud töö eest EELK Koostöömedali 2017.a.
Puhja lapsed võtavad osa Valga praostkonna igasuvisest lastelaagrist Soontagal ja praostkonna laulupäevadest.
Puhja kirik on avatud kõigile huvilistele ja eriti lastele, pidades meeles Jeesuse sõnu “laske lapsed minu juurde tulla ja ärge neid keelake”.
Igal aastal käivad kirikus ekskursioonid Puhja koolist ja lasteaiast, Konguta koolist ja kaugemaltki. Puhja kirikus toimuvad kooli jõulukontserdid, oreli- ja kirikututvustused, pärimuskultuuri tunnid ja palvused.
Kõik, kes soovivad liituda piibliringiga või tulla kirikuga tutvuma, võtke kogudusega julgesti ühendust.