Lühtrite loteriist

Puhja kogudus tänab südamest kõiki, kes on kaasa aidanud 2019.a. jõululoterii õnnestumisele.
Loteriipiletitest ja koguduse kontole tehtud annetustest kogunes 795€, millest jätkub ühe väikese lühtri restaureerimiseks, kus praegu ei põle ühtegi tuld.
Kõigi nelja lühtri taastamine maksab 5940€, millest Kohaliku Omaalgatuse Programm on eraldanud 2000€ ja Elva vald 500€.
Annetused on jätkuvalt oodatud EELK Puhja koguduse kontole EE817700771001492603 (LHV) või EE912200001120103145 (Swedbank)

Täname kõiki, kes aidanud loteriipileteid müüa ja annetusi koguda:
Eve Naarits Puhja koguduses, Ülle Närska Puhja koolis, Urve Hämäläinen Puhja lasteaias, Kristiina Lõhmus Konguta koolis, Leini Laars Puhja raamatukogus, Elga Alberi Uula raamatukogus, Sirje Dementjeva Ulila raamatukogus, Kaja Udso Puhja seltsimajas.

Täname loteriivõitude sponsoreid:
Puhja Seltsimaja vaibakudumisringi naised Valli Kuslap, Juuli Sootla, Kaja Udso, Ingrid Tamm, Aili Tamm, Marje Norman; Lõuna-Eesti Mesi OÜ, Johannes Esto Kirjastus, kunstnik Piibe Arrak, EAÕK Kavilda kogudus, ajaleht Eesti Kirik, Eesti Piibliselts, MTÜ Puhja Aja Mälu, Tantsuselts Opsal.