Noortelaager pastoraadis

24.-26. märtsil toimus Puhja pastoraadis – arvult juba neljas – noortelaager.

Alustasime värskelt renoveeritud Puhja pastoraadi ruumis, et veeta üheskoos nädalavahetus. Mõtlesime paastumaarjapäevasündmustele – Maarja rännakule Elisabeti juurde, aga ka palverännule laiemalt. Ülle ja Aare jagasid tarkusi, milline on üks õige matkariietus ja kuidas võtta turvaliselt ette pikem teekond.

25. märtsil, küüditatute ohvrite mälestuspäeval, rakendasid noored oma teadmisi minipalverännul Kavilda kiriku ja püha allika juurde koos isevalmistatud uhkete värviliste matkakeppidega (viimaste valmistamise eest tänu Urmasele, Olegile ja Merikesele).

Piiblilugude põhjal valmistasid noored juhendajate Madise, Stefani ja Noomi käe all lühivideod, mis põimiti ühte suuremasse näitemängu Kristiina juhendamisel, ja mängiti ette pühapäevasel Puhja perejumalateenistusel. 

Oleme tänulikud kõikidele vabatahtlikele juhendajatele ja abilistele (lisaks juba eelmainituile): Kirsi, Jaagup, Lembi, Cornelia. Täname Kohaliku Omaalgatuse Programmi, kelle abil saime lastetöö ruumi korda. Laagrit toetasid misjoniselts Külvaja ja Indrek Ostrat, – suur aitäh!